JM School Tools - шаблон joomla Авто

  Seminar pod nazivom "Škola bez nasilja" održan je 29. i 30. avgusta. Na seminaru su učestvovali svi učitelji i nastavnici i direktor škole. 

  

Ucesnici23 Ucesnici22  Ucesnici21

Основна школа „ЖАРКО ЗРЕЊАНИН“

И.Л.Рибара 13, Маглић

021/ 785-009; 785-878 ; 785-636                          

оsmaglic@gmail.com

www.zarzrenjanin.edu.rs

Школска 2018-19

2018-19

БРОЈ:2014-5/18

ДАТУМ:03.09.2018.                                                        

РАСПОРЕД ТЕРМИНА У ХАЛИ

ПРОФЕСОР:В.ШЕШУМ

                     М.БОГДАНОВИЋ,С.АНТАНАСИЈЕВИЋ,

                     Р.КИСИЋ,М.КРАЈНОВИЋ

дан

1 активност/ време

Реализатор

14,00-15,00

2.активност/

време

Реализатор

15,00-16,00

3.активност/

Време

Реализатор

16,00-17,00

4.активност/

време

реализатор

17,00-18,00

5.активност/

Време

Реализатор

18,00-19.00

6 активност/

Време

Реализатор

19,00-20.00

ПОНЕДЕЉАК

 

ФУДБАЛ-М

13,30-15,00

 

ФУДБАЛ-МАЛИ

В.ШЕШУМ

Индивидуалне вежбе /Ф.Дракулић

16,00-21,00

РУКОМЕТ –Ж

Вељо Јелачић

ТЕНИС

РУПЊАК-РУПЊАК

18,00-19,30

Индивидуалне вежбе /Ф.Дракулић

19,00-21,00

УТОРАК

 

РУКОМЕТ-Ж

13,30-15,00

 

КОШАРКА

Р.КИСИЋ

РУКОМЕТ-Ж

В.ЈЕЛАЧИЋ

ТЕНИС

М.БОГДАНОВИЋ

 

СРЕДА

 

 

ТЕНИС

М.БОГДАНОВИЋ

ФУДБАЛ-МАЛИ

В.ШЕШУМ

Индивидуалне вежбе /Ф.Дракулић

16,00-21,00

ОДБОЈКА-М,Ж

М.КРАЈНОВИЋ

ТЕНИС

РУПЊАК-РУПЊАК

18,30-20,00

 

ЧЕТВРТАК

   

КОШАРКА

Р.КИСИЋ

ТЕНИС

РУПЊАК-РУПЊАК

17,00-18,30

   

ПЕТАК

РУКОМЕТ –МАЛИ

14,00-15,00

С.Антанасијевић

КОШАРКА –

ШКОЛСКА СЕКЦИЈА

Р.КИСИЋ

ТЕНИС

РУПЊАК-РУПЊАК

16,00-17,00

РУКОМЕТ-Ж

В.ЈЕЛАЧИЋ

ОДБОЈКА-Ж,М

М.КРАЈНОВИЋ

 

ВИКЕНД

СУБОТА

 

ТЕНИС

М.БОГДАНОВИЋ

10,00-11,30

ТЕНИС

СОЊА

14,00-16,00

       

НЕДЕЉА

ТЕНИС

09,00-10,00

М.БОГДАНОВИЋ

ТЕНИС

МЕДИЋ

       

Општинско такмичење у шаху је одржано 18.03.2018. у ОШ Јозеф Марчок Драгутин у Гложану. Наш ученик Игњатије Игњатовић освојио 1. место на општинском такмичењу у шаху у конкуренцији шестих разреда а у екипној конкуренцији ученици 6. разреда наше школе пласирали на окружно такмичење. Овај пласман је изборен 18.03.2018. године на општинском такмичењу у Гложану, уз учешће свих школа наше општине. Ученике је водио руководилац шаховске секције наставник Синиша Станивук. 

Општинско такмичење у шахуОпштинско такмичење у шаху

 

Распоред часова и друге распореде можете преузети овде

 

U okviru događaja pod imenom "VELIKI KORAK U UČENJU PROGRAMIRANJA SA GUGLOM" a unutar EU nedelje kodiranja Code Week, u utorak 17.10.2017. godine u 7.30 časova održan čas programiranja sa grupom učenika 5. razreda u programskom jeziku Scratch . Ovim programom hteli smo da ukažemo učenicima i njihovim roditeljima kao i kolegama nastavnicima da nije samo u pitanju učenje programiranja već programiranje da bi se uspešnije učilo. Uživajmo u druženju i kodiranju! #codeEU

Klikni na sliku da uvećaš

SERTIFIKATCODEWEEK101102103105106201202203207209211

Uz podršku Google Europe, udruženje profesora informatike Srbije organizuje događaj pod imenom "VELIKI KORAK U UČENJU PROGRAMIRANJA SA GUGLOM" a unutar EU nedelje kodiranja Code Week.

Događaj će se održati u školi ’’Žarko Zrenjanin‘’ iz Maglića, na adresi Ive Lole Ribara 13, u Magliću, 17.10.2017. godine, sa početkom u 7.30 sati . Ovim programom hoćemo da ukažemo učenicima i njihovim roditeljima kao i kolegama nastavnicima da nije samo u pitanju učenje programiranja već programiranje da bi se uspešnije učilo. Uživajmo u druženju i kodiranju! #codeEU

Основна школа „ЖАРКО ЗРЕЊАНИН“

И.Л.Рибара 13, Маглић

021/ 2285-009;22785-878 ;2285-636

оsmaglic@gmail.com

zarzrenjanin@gmail.com

Број:218-2/18

Датум:03.09.2018.

Кликни на доњу слику 

Raspored ind. posete roditelja

 

 

16.06.2017. Програм ученика четвртог разреда

Ученици четвртог разреда су се опростили од свој учитељице Весне Илић.

Пригодним програмом поздрављени  су и наши нови ђаци - прваци. :-)

 

РАСПОРЕД РАДА ШКОЛСКЕ БИБЛИОТЕКЕ

 

БИБЛИОТЕКАР: проф.С.Илић; С.Антанасијевић

 

БИБЛ.СТРАНИХ ЈЕЗИКА: М.Мијаиловић

дан

Време од-до

С.Илић

Време од-до

С.Антанасијевић

Време од-до

М.Мијаиловић

Библ.страног језика

ПОНЕДЕЉАК

 

 

9,05-9,20

11,00-11,45

УТОРАК

 

11,00-14,00

   

СРЕДА

 

12,00-16,00

10,05-10,50

 

ЧЕТВРТАК

 

   

12,40-13,25

ПЕТАК

 

7,00-14,00

8,15-9,10

 

АКТИВНОСТИ :

  • Издавање књига
  • Читање / читалачки клуб
  • Сређивање библиотечког фонда
  • Литерарне вечери
  • Гледање филмова –представа
  • Обележавање значајних датума

Školski kalendar za 2018-2019 možete preuzeti ovde

Tabelarni kalendar 2018-2019 možete preuzeti ovde

РАСПОРЕД ДОПУНСКЕ, ДОДАТНЕ НАСТАВЕ И СЛОБОДНИХ АКТИВНОСТИ

2018/2019

Кликни на доњу слику

Raspored dodatne dopunske i SA

РАСПОРЕД ДОПУНСКЕ, ДОДАТНЕ НАСТАВЕ И СЕКЦИЈА ОД 01.09.2018.

НАСТАВНИК

БРОЈ   ЧАСОВА

ПРЕДМЕТ

ДОПУНСКА

НАСТАВА

ДАН/ЧАС

ДОДАТНА

НАСТАВА

ДАН/ЧАС

С Е К Ц И Ј Е

 

НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

ВРЕМЕ

ДАН/ЧАС

ОДЕЉЕЊА

ГорданаМилићевић

3

108

Српски

језик

ЧЕТВРТАК

6.ЧАС

ЧЕТВРТАК

7.ЧАС

НОВИНАРСКА

ДРАМСКА

ЧЕТВРТАК

13,15-14,00

5-8

Мирјана

Мијаиловић

3

108

Енглески

језик

ПОНЕДЕЉАК

7.ЧАС

ПЕТАК

6.ЧАС

ENGLISH

ADVENTURE

ЧЕТВРТАК

7.ЧАС

5-7

Лазић Давор

1,77

64

Немачки

језик

УТОРАК

ПЕТАК

7.ЧАС

УТОРАК,

ПЕТАК,

8.ЧАС

-

-

5-8

Тања Каменко

0,4

16

Рускијезик

-

-

-

-

-

Зорица

Петровић

3

108

Математика

ПОНЕДЕЉАК 7.ЧАС

СРЕДА 8.ЧАС

ЧЕТВРТАК

6.ЧАС и /или

7.час

-

-

-

Драгана

Дозет

2

72

Физика

ТИО

ПЕТАК

6.ЧАС

ПЕТАК

7.ЧАС

-

-

-

Милада

Станковић

2

72

Биологија

Уторак 12 и 40-13 и 30

Уторак четвртак од 7-7 и 30 мин.

Секција пружања прве помоћи

Уторак 11 и 45- 12 и 30

V,VI,VII

Ана

Пецник

1,2

43,2

Хемија

ПОНЕДЕЉАК

7.ЧАС

СРЕДА

7.ЧАС

-

-

-

Тодор Раданов

1,8

65

Историја

УТОРАК

7,00-7,30

ЧЕТВРТАК

7,00-7,30

     

Соња

Антанасијевић

2

72

Географија

Грађ.васп.

         

Велимир Шешум

3,2

115

Физичко

Васпитање

-

-

ФУДБАЛ-М

РУКОМЕТ-Ж

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

13,30-15.00

 

Маријана Антић

1,2

43

Музичка

култура

-

-

ХОР И

ОРКЕСТАР

СРЕДА

7.ЧАС

5-8

Верица Мајсторовић

1,6

58

Верска

настава

-

-

СЕКЦИЈА ВЕРСКЕ НАСТАВЕ

НЕДЕЉА

1-8

Синиша

Станивук

3,00

108

Информатика и рачунартво

-

-

Информатичка секција

Четвртак 14.15-1500

5, 6, 7

 

-

-

Шаховска секција

Четвртак 13.30-14.15

7

ТИО

-

Уторак 13.30-14.15

-

-

 

Емилиа Валентик

1,2

43

Ликовна

култура

-

-         

ЛИКОВНА СЕКЦИЈА

ПОНЕДЕЉАК

7.ЧАС

5-8

Јовановић Сабина

0,88

Словачки језик са ел.нац.културе

-

-

СЕКЦИЈА СЛОВАЧКОГ ЈЕЗИКА

УТОРАК

14,30

1-7